Taká nevinná fotohádanka

Autor: Martin Tužinský | 28.4.2006 o 10:25 | Karma článku: 7,91 | Prečítané:  3032x

V sobotu som sa vybral do zvolenského exteriéru s mojím fotohltačom zbierať prvé milióny pixelov prebúdzajuvšej sa jari. Pokojne som fotil púpavy, prvosienky a špaky v tráve, keď tu zrazu priletelo toto čudo a drzo si mi sadlo pred fotoobjektív. Lienka sedembodková (teda aspoň dúfam, lebo som jej ich nerátal). Lokalita jej pristátia ma však natoľko prekvapila, že som si to celé musel cvaknúť a vyhlásiť celoštátnu súťaž :)

A tak sa pýtam vás, ktorí ste sa preklikli až sem a máte záujem zapojiť sa do súťaže o „dobrý pocit“, na čomže to spokojne relaxuje tento sedembodkovaný zázrak? Ak sa nudíte v práci (však kto by sa v piatok nenudil), skúste hádať v „diskusii“, v sobotu ráno to prezradím a správnych hádačov odmením globálnou písomnou pochvalou a pripijem si plechovkovým pivom na ich zdravie :)))))


29.04.2006 - 09.00 hod.
ODHALENIE a SLÁVNOSTNÉ VYHLÁSENIE VÍŤAZA

Tak, a je to tu! Záhada je odhalená. Priznávam, bolo to asi ťažké, napriek tomu sa našiel niekto, kto uhádol, ale o ňom až v závere.

Minulú sobotu som sa vybral von, fotiť jar. Schválne som neuviedol, že som šiel do prírody, pretože naše asfaltové futbalové ihrisko prírodu ani zďaleka nepripomína. Okolo neho je však dosť veľký trávnatý pľac, kde vyrašili prvé jarné kvety. Kým kamaráti hrali futbal (ja som už mal svoj zápas odohraný), behal som pomedzi kvety a snažil sa o umelecké foto. I keď je pravda, že som nachádzal viac špakov (od nervóznych futbalistov na striedačke), ako púpav a prvosienok... Veselo som teda pobiehal od kvetu ku špaku ako neukojený botanik, až kým sa nestalo také, že niekto odkopol loptu a ja, duša dobrá, som šiel prechádzkovým tempom po ňu. Medzitým sa do hry hodil ďalší loptoš, takže sa nebolo kam ponáhľať...

A vtedy prišla ona. Lienka sedembodková v celej svojej jarnej kráse. Nepochopiteľne odignorovala všetky kvety vôkol nej a zjavne megalomansky pristála na spomínanej futbalovej lopte, ktorú v momente vyhlásila za svoje vlastníctvo. No povedzte, mohol som ju stade vyhodiť - veď vidíte ako sa odhodlane tvári - svoj majetok si bude brániť do poslednej bodky! A tak som použil na zachytenie tohto nevídaného momentu svoje supermakro a výsledok bol na svete. Lienka - futbalistka, na zodratej koženej lopte minifutbalovej únie mesta Zvolen.

Takže, správna odpoveď znie: „Lienka má pod zadkom futbalovú loptu“ a jediný, kto to v „diskusii“ uhádol, je človek s nickom „Putnik“, ktorému touto formou gratulujem, želám šťastie v ďalších súťažiach i pripíjam na jeho zdravie prvou rannou kávou, i keď som včera slúbil, že to bude plechovkové pivo (akurát, že mám dôležitý zápas, takže piť sa bude až po ňom) :)))

Ak ste ma neznenávideli a aspoň trošku sa vám takéto rozptýlenie páčilo, môžme v tom pokračovať i naďalej. A vy, ktorí ste neuhádli, nevešajte hlavu, ja by som to nevedel tiež, v podobných „súťažiach“ patrím totiž k nižšiemu priemeru. Čestné pionierske, mám to odskúšané. A preto radšej takéto súťaže vyhlasujem, ako sa ich aktívne zúčastňujem.

Krásny víkend i 1. máj :)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

CYNICKÁ OBLUDA

Danko vs. Facebook

Andrej Danko po tom, ako mu v lete vykúpili reklamný priestor, zažil ďalšie sklamanie na Facebooku.

Čo musí Kiska vysvetľovať a kto je kto vo video kauze

Vysvetlenie žiadajú opoziční lídri.


Už ste čítali?